Komfort w Inteligentnym Domu

Wracasz do domu po beztroskim urlopie. Jest ciepły, letni wieczór. Ogród przed domem. Zdejmujesz buty. Bosymi stopami dotykasz miękkiej, lekko wilgotnej trawy zroszonej przed chwilą automatycznym systemem podlewania. Cieszysz się chwilą głęboko oddychając świeżym powietrzem. Jedno jest pewne. Powoli musisz wrócić do rzeczywistości. Nie jest to łatwe. Ostatnia rzecz jaką masz w pamięci to fakt, że nie wyłączyłeś żelazka! Obraz psujący niejeden udany początek urlopu. Ale nie Twój. Z uśmiechem przypominasz sobie ulgę, jaką odczułeś na myśl o systemie odcinającym prąd w gniazdkach po wyjściu z domu. Wyjmujesz z kieszeni wyłączony od tygodnia telefon. Na Twojej skrzynce wiadomości nie ma żadnych informacji o jakichkolwiek awariach w Twoim domu, do którego za chwilę wejdziesz.

Czujnik ruchu w korytarzu powoduje, że lampy zapalają się, witając Cię w domu. Sprawia Ci to wielką przyjemność bo światło jest przygaszone, nie świeci Ci w oczy – czar odpoczynku trwa nadal. W domu panuje przyjemny chłód bo o odpowiednią temperaturę zadbałeś ustawiając ją wcześniej przez Internet. Wchodzisz do salonu i zapalasz kilka lamp, które powodują, że pokój rozjaśnia się delikatnie. Po długim urlopie nie masz z tym problemu, bo każda funkcja opisana jest czytelnie na włączniku. Siadasz wygodnie na kanapie, bierzesz do reki pilota i naciskając klawisz „relaks” rozświetlasz kilka punktów w przestrzeni wokół Ciebie. Panuje odprężający półmrok, a w tle sączy się przyjemna muzyka.

Doradzimy Ci jakie elementy powinny być użyte w Twoim domu, a z jakich możesz zrezygnować lub odłożyć ich ewentualną instalację na później. Pamiętaj, że łatwa modernizacja systemu pozwala na stopniową ewolucję Twojego Inteligentnego Domu i podwyższanie komfortu. Nie jesteś zmuszony do precyzowania wszystkich funkcji instalacji ani instalowania od razu wszystkich urządzeń. Ty decydujesz, kiedy i czego użyć. My pomożemy Ci zdobyć to, czego szukasz i czego potrzebujesz.