Adresy email w domenie eib.pl, knx.pl, inteligentnydom.pl

Która z tych prestiżowych domen wesprze Twój biznes?

Czy czujesz się spokojniejszy, gdy przeglądem Twojego samochodu zajmuje się autoryzowany warsztat? Czy kupując telewizor albo sprzęt audio-video bierzesz pod uwagę wyłącznie uznanych producentów? Również dla Twoich klientów marka ma znaczenie. Szczególnie przy tak dużej inwestycji, jaką jest zamiana zwykłego mieszkania w Inteligentny Dom.

Możesz sprawić, by klienci i współpracownicy błyskawicznie uznali, że jesteś ekspertem w swojej branży. Aby zaufali Ci, jeszcze zanim przeczytają Twój mail – gdy tylko spojrzą na adres.

Jako instalator najpopularniejszych systemów KNX i EIB, stajesz się wiarygodnym partnerem do rozmów. Twoje kwalifikacje podkreśli prestiżowa domena w adresie mailowym.

Wykorzystaj w swojej firmie siłę znanych marek. Załóż konto pocztowe z adresem, który nie pozostawia wątpliwości – z nazwą systemu:

[twoje nazwisko]@eib.pl

lub
[twoje nazwisko]@knx.pl

albo bardziej ogólne:
[twoje nazwisko]@inteligentnydom.pl

Maile będziesz odbierać przez Gmail lub program pocztowy. Możliwe jest także przekierowanie całej korespondencji na wskazany przez Ciebie adres, byś miał całą pocztę na jednym koncie.

Sądzisz, że taka propozycja musi sporo kosztować? Teraz adres w prestiżowej domenie eib.pl, knx.pl oraz inteligentnydom.pl to inwestycja zaledwie 200zł rocznie.

Stwórz adres, który stanie się dla Ciebie unikalną reklamą i zacznij z niego korzystać jak najszybciej!

Wszystkie nasze produkty firmowane objęte są Gwarancją Satysfakcji. Jeżeli funkcjonowanie Twojego adresu email nie spełni Twoich oczekiwań, powiadom nas o tym mailem w ciągu 30 dni, a otrzymasz zwrot pieniędzy.

Informacje dodatkowe:

  • bazujemy obecnie na darmowych kontach dostarczanych przez google – nie sprzedajemy więc konta, ani dostępu do niego, oferujemy tylko usługę konfiguracji systemu dla danego użytkownika. W praktyce po prostu otrzymujesz adres email, kalendarz i możliwość stworzenia własnej strony w domenie knx.pl.
  • jeśli masz już konto (np. na gMail) i nie potrzebujesz drugiego, a chcesz mieć tylko adres w domenie knx.pl – możemy przekierować pocztę przychodzącą na Twój adres w domenie @knx.pl na Twoje obecne konto – dzięki temu tak samo jak teraz możesz dostawać i wysyłać maile, dodatkowo z/na Twój adres w domenie @knx.pl

Osoby zainteresowane zamówieniem prosimy o podanie oczekiwanego adresu mail i danych do faktury poprzez wiadomość na adres [email protected].